Aktualności

Autoryzowany serwis Mazda Pro-Moto – korzystaj z pomocy profesjonalistów

data publikacji: 05-14-2015

Mazda to marka, o której wysokiej jakości wie każdy miłośnik motoryzacji. Ostatnio przekonują się do niej także osoby, które do tej pory wybierały inne samochody – wszystko to za sprawą licznych nagród i wyróżnień, które otrzymują nasze auta. Warto tu wspomnieć chociażby o tytule Auto Lider oraz nagrodzie Złota Kierownica przyznawanej przez branżowy magazyn "Auto Świat". Te nagrody niemiernie cieszą i są dla nas potwierdzeniem tego, co od dawna wiemy: że oferowane przez nas pojazdy to samochody nowoczesne, wysokiej klasy i bezpieczne. Przekładają się one na coraz to większe zainteresowanie naszym salonem i zwiększenie się liczby osób korzystających z naszych usług. Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach: stale dbamy o podnoszenie standardu świadczonych przez nas usług, by nasz autoryzowany serwis Mazda był w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych z naszych Klientów.

Chcemy, by profesjonalne samochody były serwisowane przez profesjonalny zespół specjalistów, dlatego nieustannie troszczymy się o podwyższanie kwalifikacji naszej kadry. Wszyscy nasi pracownicy regularnie biorą udział w kursach, które zapoznają ich z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i technikami stosowanymi w motoryzacji, co pozwala im stosować je w naszym serwisie. Bardzo duży nacisk kładziemy na fachową, ale i sympatyczną obsługę Klienta: do każdej osoby, która zamierza skorzystać z naszych usług, podchodzimy indywidualnie: dokładnie zapoznajemy się z problemem, z jakim do nas przychodzi, z jej oczekiwaniami, aby potem zrealizować je w stu procentach w jak najkrótszym czasie.

Jako autoryzowany serwis Mazda w Katowicach nie możemy sobie pozwolić na fuszerkę: jesteśmy przecież częścią wielkiego koncernu o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi Klienci byli usatysfakcjonowani. Oferujemy wyłącznie oryginalne części zamienne i zatrudniamy prawdziwych, posiadających odpowiednie wykształcenie i imponujące doświadczenie fachowców, którzy doskonale znają się na wykonywanej przez siebie pracy. To jednak nie wszystko – każdy z nas jest prawdziwym pasjonatem motoryzacji, dlatego Mazda Pro-Moto to coś znacznie więcej, niż tylko autoryzowany serwis Mazda. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

powrót