Aktualności

Mazda CX-3 – efektowny crossover | Mazda Pro-Moto Katowice

data publikacji: 11-19-2018

W salonie Mazda Katowice Klienci mają możliwość przetestowania pełnej gamy samochodów marki Mazda, również topowego crossovera Mazda CX-3. Został on opracowany w zgodzie ze stylistyką KODO – Dusza Ruchu. Linia nadwozia jest poprowadzone odważnie, wnętrze jest czyste i estetyczne a detale wykonane z najwyższą starannością. Mazda CX-3 zachwyca swoją formą. Między innymi dlatego Mazda CX-3 znalazła się w trójce finalistów World Car Awards.

Odwiedź salon Mazda Pro Moto Katowice, zasiądź za kierownicą Mazdy CX-3 i ciesz się najwyższym poziomem bezpieczeństwa dzięki obecności systemów i-ACTIVSENSE. Technologie SKYACTIV dbają o wydajność silnika, co skutkuje większym komfortem pracy i mniejszym spalaniem. W tworzeniu Mazd, projektantom przyświeca idea Jinba Ittai, czyli poczucie jedności między kierowcą a samochodem. To przekłada się na niesamowitą przyjemność prowadzenia Mazdy CX-3.

Bardzo atrakcyjny wygląd Mazdy CX-3 ma swój początek w stylistyce KODO – Dusza Ruchu. Twórcy Mazdy podkreślili wygląd CX-3 przez design reflektorów przednich oraz dodanie srebrnych elementów na kracie wlotu powietrza. Kompaktowy kształt nadwozia Mazdy CX-3 przywodzi na myśl prędkość i swobodne prowadzenie. Zachęcamy Klientów aby wypróbowali ten model na ulicach Katowic. Mazda CX-3 jako kolejny japoński model otrzymała nagrodę Red Dot Design Award. To wyróżnienie za doskonałą ergonomię i dostarczanie niesamowitej radości z jazdy.

Odpowiedzią Mazdy na wysilone i doładowane silniki konkurencji są jednostki opracowane w technologii SKYACTIV. Nadwozie jest zwrotne a także wyjątkowo sztywne i bezpieczne, dzięki zastosowaniu stali o wysokiej jakości.

Mazda CX-3 oferuje najnowsze i bogate funkcje łączności. System multimedialny Mazdy daje dostęp do internetowych stacji radiowych, SMS-ów, kontaktów i mediów społecznościowych, z których korzysta kierowca. Pełną kontrolę zapewnia ergonomiczny system HMI i 7-calowy wyświetlacz. Te elementy sprawiają, że kierowca jeszcze lepiej czuje jedność ze swoją Mazdą CX-3.

Mazda CX-3 z technologiami i-ACTIVSENSE zapewnia Ci pełnię bezpieczeństwa, spokój i radość z jazdy, zwaną przez Japończyków Jinba Ittai. Z technologicznych ciekawostek warto wymienić jeszcze matrycowe reflektory diodowe LED, które skracają snop światła, gdy z przeciwka nadjeżdżają inne samochody. Światła LED poprawiają widoczność w zakrętach oraz zapewniają mniej męczącą podróż w nocy. Mazda CX-3 wyposażona jest także w czujniki parkowania oraz adaptacyjny tempomat (MRCC). Dba on o stała i bezpieczną odległość, co przeciwdziała możliwym wypadkom.

Mazda CX-3 to bezkompromisowy crossover, który wybija się na tle konkurencji. Nie warto się zastanawiać – salon Mazda Katowice Pro Moto czeka na Klientów chętnych przetestować model CX-3!

powrót