Aktualności

Mazda2 – zwinna i dynamiczna | Mazda Pro-Moto Katowice

data publikacji: 11-19-2018

Mazda 2 to samochód dla tych, którzy nie potrzebują dużej przestrzeni, ale chcą miejskiego auta z ekonomicznym silnikiem, które doskonale wygląda i świetnie się prowadzi. Zapraszamy do salonu Mazda Pro Moto Katowice na jazdę próbną Mazdą 2.

Dynamiczna i zwinna Mazda 2 daje niezastąpioną przyjemność z prowadzenia, najlepiej sprawdzając się w zatłoczonych miastach takich jak Katowice. Jazda próbna Mazdą 2 to obowiązek podczas wizyty w salonie Pro Moto.

Mazda 2 to świetny samochód pod względem stylistycznym. Jak każda Mazda, również „dwójka” powstała w duchu filozofii Jinba Ittai. To uczucie jedności kierowcy z samochodem, niczym jeźdźca z jego koniem. Wrażenie harmonii wzmacniają technologie Mazdy: SKYACTIV oraz SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS.

Japońska stylistyka KODO – Dusza Ruchu sprawiają, że mimo niewielkich rozmiarów Mazda2 robi naprawdę duże wrażenie. Klienci salonu Mazda Katowice zwracają uwagę na takie atuty jak lekka konstrukcja Mazdy 2, niezwykle oszczędny silnik, nowoczesne technologie bezpieczeństwa i dobre osiągi. Przyjemność z jazdy potęguje system informacyjno-rozrywkowy MZD Connect.

Mazda 2 została zbudowana bardzo przemyślanie. Zgodnie z filozofią KODO, linia nadwozia odzwierciedla dynamiczny charakter Mazdy2, a sama sylwetka przyciąga wzrok przechodniów. Zgodnie z myślą japońskich inżynierów, kierowca ma wrażenie, że Mazda została zaprojektowana wokół niego. Wnętrze Mazdy 2 wykonano z najwyższą dbałością o szczegóły zaczynając od koła kierownicy, przez konsolę, aż po wykonanie foteli.

Dzięki zastosowaniu technologii SKYACTIV, Mazda 2 łączy zwrotność i dynamikę jazdy z niskim zużyciem paliwa. Ten atut docenią zwłaszcza ci, którzy dużo czasu spędzają poruszając się w ruchu miejskim. Nie tylko względy ekonomiczne decydują o popularności Mazdy 2. Przyjemność prowadzenia zapewnia technologia SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS z systemem G-Vectoring Control. Usprawnia ona pracę zawieszenia i stabilność pojazdu nawet przy szybkiej jeździe po drodze pełnej zakrętów.

Łączność ze światem zapewnia system informacyjno-rozrywkowy MZD Connect. Dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi oraz pokrętłu Multimedia Commander odtwarzanie muzyki, dostęp do mediów społecznościowych, nawigacji i kontaktów jest w zasięgu ręki. Obsługa systemu jest intuicyjna i pozwala na bezpieczne użytkowanie podczas podróży.

Dzięki technologii i-ACTIVSENSE w Maździe 2 możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wraz z doradcami salonu Mazda Katowice odkryj systemy bezpieczeństwa czynnego. Podczas jazdy testowej Mazdą 2 zobacz jak działa system wspomagania hamowania, wspomaganie ruszania na wzniesieniu, ostrzeganie przed zmianą pasa ruchu czy nadjeżdżającymi pojazdami podczas cofania.

Zapraszamy do salonu Mazda Pro Moto Katowice. Jeśli jesteś zainteresowany modelem Mazda 2, zapytaj nas o ofertę, jazdę próbną czy możliwości finansowania. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

powrót