Aktualności

Mazda3 – zaprojektowana w duchu KODO | Mazda Pro-Moto Katowice

data publikacji: 11-19-2018

Mazda 3 została stworzona zgodnie z filozofią projektową KODO - Dusza Ruchu. Właśnie dlatego wygląd zewnętrzny mocno nawiązuje do dynamiki ruchu i siły. Klienci salonu Mazda Pro Moto Katowice często zwracają uwagę na niesamowity design Mazdy 3 w wersji hatchback jak i sedan. Jazda testowa Mazda 3 dostarcza niesamowitych wrażeń. Technologia SKYACTIV w modelu Mazda 3 zapewnia najlepsze osiągi oraz przyjemność z jazdy.

W Maździe 3 kierowca ma pełną kontrolę nad pojazdem. Dzięki zaawansowanym funkcjom i-ACTIVSENSE kierowca może czuć się w pełni bezpiecznie, za to system rozrywki i łączności MZD Connect umożliwia na przykład korzystanie z social mediów czy słuchanie ulubionego radia internetowego.

Stylistykę Mazdy 3 doceniają nie tylko Klienci, ale również designerzy i dziennikarze motoryzacyjni. Kompakt Mazdy w 2014 roku zdobył nagrodę Red Dot za stylistykę. Zespół 40 jurorów wyróżnił Mazdę 3 pod względem innowacyjnej stylistyki, ergonomii i funkcjonalności. Nagroda ta pokazała jak Mazda 3 podąża za Mazdą 6, która nagrodę Red Dot zdobyła w poprzednim roku.

Wnętrze Mazdy 3 zostało stworzone z myślą o człowieku. Na pierwszy plan wybija się wysoka jakość wykończenia i dbałość o detale. Wnętrze Mazdy 3 charakteryzuje przestronna kabina ze sportowymi fotelami, miękkie w dotyku materiały, elektryczny hamulec postojowy. Kierowca może cieszyć się na nowo zaprojektowanym panelem przyrządów, podgrzewaną i obszytą skórą kierownicą. Wrażenie luksusu sprawiają chromowane nawiewy powietrza.

Japończycy to mistrzowie perfekcji, którzy tworzą samochody z niesamowitą starannością obdarzając je najnowszymi technologiami. Dzięki SKYACTIV, Mazda 3 charakteryzuje się niskimi zużyciem paliwa i poziomem emisji CO2. Nowa technologia SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS daje pewną kontrolę nad autem i gwarantuje precyzję prowadzenia co przekłada się na komfort podróży.

Doskonale zaprojektowana skrzynia gwarantuje szybką i płynną zmianę biegów. Oddaje to sportowy charakter samochodu, a systemy i-STOP oraz i-ELOOP (układ odzyskiwania energii w trakcie hamowania) sprawiają, że jazda Mazdą 3 jest bardziej ekologiczna. W myśl filozofii Jinba Ittai zastosowano pakiet technologii SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS. Zapewnia on integrację systemu kontroli pracy silnika, podwozia i nadwozia a także skrzyni biegów.

Cyfrowym sercem Mazdy jest zaawansowany system MZD Connect. Pozwala on śledzić natężenie ruchu, umożliwia dostęp do radiostacji internetowych, mediów społecznościowych, SMS-ów i rozmów telefonicznych. Pokazuje również dane dotyczące pojazdu jak zużycie paliwa czy przypomina o przeglądach. Więcej informacji na temat możliwości tego systemu można zasięgnąć u doradców handlowych w autoryzowanym salonie Mazda Katowice Pro Moto.

Mazda 3 występuje w dwóch wersjach – hatchback oraz sedan. Poznaj oba oblicza Mazdy 3 w salonie Mazda Katowice. W naszym punkcie dealerskim Klienci mogą zobaczyć modele na ekspozycji a także ruszyć na jazdę testową z doradcą Mazda Pro Moto Katowice. Posiadamy kilka wersji Mazdy 3, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie „trójkę” dopasowaną do swoich potrzeb.

Przyjdź na jazdę testową Mazdą 3 do Mazda Pro Moto Katowice. Autoryzowany salon Mazda w Katowicach zaprasza!

powrót