Umów jazdę próbną

 

 

Kiedy prowadzisz Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca, w pełnej harmonii.
Uczucie jedności, które nazywamy Jinba Ittai.
To filozofia Mazdy, która jest w sercu wszystkiego, co robimy.

DRIVE TOGETHER

Wybierz interesujący Cię model. Podaj nam preferowaną datę jazdy testowej i wyślij formularz a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia jazdy próbnej.

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mazda wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Mazda, w tym zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Mazda, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Mazda na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Mazda, w tym zaproszeń na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez Mazda.
E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez JKK PRO-MOTO Sp. z o.o. Sp. k. wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez JKK PRO-MOTO Sp. z o.o. Sp. k. na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym zaproszeń na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez Dealera.

Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych
1. JKK PRO-MOTO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kościuszki 215, 40-600 Katowice
2. Mazda Motor Logistics Europe Naamloze Vennootschap (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z siedzibą w Willebroek, Belgia, prowadząca działalność gospodarczą w Polsce w formie oddziału przedsiębiorcy zagranicznego – Mazda Motor Logistics Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14B, 02-676 Warszawa („Mazda").

Każdy z tych podmiotów jest odrębnym administratorem.

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera i Mazda:
1. w celu organizacji lub przeprowadzenia jazdy próbnej;
2. w celach marketingowych, w szczególności w celu przeprowadzenia badania satysfakcji, marketingu bezpośredniego towarów i usług Mazda, a w przypadku, gdy administratorem jest Dealer, również marketingu bezpośredniego towarów i usług Dealera.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do organizacji i przeprowadzenia jazdy próbnej.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna.