Kontakt

Pro-Moto Katowice

LOKALIZACJA

Salon:
Kościuszki 215
40-600 Katowice
Tel.: +48 32 250 11 00
e-mail:
ProMoto@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8.00-19.00
sobota: 9:00-14:30

Serwis:

40-600
Tel.: +48 32 250 11 00
e-mail:
Serwis.ProMoto@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:30-19.30
sobota: 8:30-14:30

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest JKK PRO – MOTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Kosciuszki 215, 40-600 Katowice. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Promoto portret  6592

Adam Hodys

Kierownik Działu Sprzedaży

telefon
+ 48 32 250 11 00

e-mail
adam.hodys@grupajkk.pl

Promoto portret  6532

Katarzyna Niewiadomska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 695 927 781

e-mail
katarzyna.niewiadomska@grupajkk.pl

Promoto portret  0417

Marek Ferenc

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 667 769 664

e-mail
marek.ferenc@grupajkk.pl

Promoto portret  0452

Paweł Skarboń

Specjalista ds. Sprzedaży Biznesowej

telefon
+48 885 859 131

e-mail
pawel.skarbon@grupajkk.pl

Promoto portret  6512

Jakub Jonas

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 885 859 129

e-mail
jakub.jonas@grupajkk.pl

Promoto portret  0410

Dariusz Murek

Administrator Działu Sprzedaży

telefon
609 854 894

e-mail
dariusz.murek@grupajkk.pl

Promoto portret  6538

Paweł Majchrzak

Administrator Działu Sprzedaży

telefon
885 859 119

e-mail
pawel.majchrzak@grupajkk.pl

Portretowe mazda  1667

Marcin Roziński

Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

telefon
+48 509 83 18 85

e-mail
marcin.rozinski@grupajkk.pl

Promoto portret  6619

Krzysztof Szlosarek

Doradca Serwisu Blacharsko- Lakierniczego

telefon
+48 885 859 125

e-mail
krzysztof.szlosarek@grupajkk.pl

Promoto portret  0459

Mirosław Kucz

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

telefon
+48 885 859 122

e-mail
miroslaw.kucz@grupajkk.pl

Promoto portret  6564

Mariusz Galbierz

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

telefon
695 926 054

e-mail
mariusz.galbierz@grupajkk.pl

Promoto portret  6569

Szymon Makosz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

telefon
790 788 953

e-mail
szymon.makosz@grupajkk.pl

Portretowe mazda  1685

Grzegorz Ryguła

Kierownik Serwisu

telefon
32 250 11 00 wew. 4

e-mail
grzegorz.rygula@grupajkk.pl

Dsc02051

Robert Pikula

Doradca Serwisowy Specjalista ds. Gwarancji

telefon
32 250 11 00 wew. 4

e-mail
robert.pikula@grupajkk.pl

Promoto portret  6578

Łukasz Wino

Doradca Serwisowy

telefon
32 250 11 00 wew. 4

e-mail
lukasz.wino@grupajkk.pl

Promoto portret  6658

Rafał Machulec

Doradca Serwisowy

telefon
32 250 11 00 wew. 4

e-mail
rafal.machulec@grupajkk.pl

Portretowe mazda  1659

Aneta Wojsław

Recepcja Serwisu

telefon
32 250 11 00 WEW. 4

e-mail
aneta.wojslaw@grupajkk.pl

Promoto portret  6585

Adam Bujoczek

Doradca Serwisowy

telefon
32 250 11 00 WEW. 4

e-mail
adam.bujoczek@grupajkk.pl

Mazda team 2048

Agnieszka Bogusz

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania

telefon
+48 885 859 117

e-mail
agnieszka.bogusz@grupajkk.pl

Promoto portret  6548

Angelina Ostrowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowania

telefon
+48 885 859 117

e-mail
angelina.ostrowska@grupajkk.pl

Promoto portret  6521

Paweł Rydz

Kierownik działu Ubezpieczeń i Finansowania

telefon
723 850 466

e-mail
pawel.rydz@grupajkk.pl

Promoto portret  6610

Waldemar Sędziak

Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

telefon
32 250 11 00 wew. 4

e-mail
waldemar.sedziak@grupajkk.pl

Promoto portret  6655

Sebastian Tazbir

Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

telefon
32 250 11 00 WEW. 4

e-mail
sebastian.tazbir@grupajkk.pl


Mapa dojazdu do salonu