Dostępne samochody

MAZDA CX-5
Poznaj nowy poziom przyjemności z jazdy Mazda CX-5. Całkowicie zmienione wnętrze i sylwetka powodują, że ten kompaktowy SUV jest nie tylko wygodny, lecz przede wszystkim zapewnia niespotykane wrażenia z jazdy. Mazdę CX-5 stworzyliśmy z myślą o przyjemności prowadzenia.

TECHNOLOGIE
SKYACTIV
Na przełomowe technologie SKYACTIV składają się superwydajne silniki o niskim spalaniu, lekkie i bezpieczne nadwozia oraz zawieszenia dające frajdę z jazdy.
STYLISTYKA
KODO – DUSZA RUCHU
Mazda CX-5 wyróżnia się spośród całej reszty wyglądających tak samo samochodów. Zawdzięcza to stylizacji Kodo – Dusza Ruchu, inspirowanej sylwetkami drapieżnych kotów.
i-ACTIVSENSE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
Zaawansowane systemy bezpieczeństwa czynnego są jak dodatkowe zmysły, pozwalające w porę wykrywać zagrożenia na drodze, aby zapewnić Ci bezpieczną podróż.

DESIGN
Całkowicie nowy język projektowy KODO.
KOMFORT
Duża przestrzeń dla pasażerów dzięki rozstawowi osi 2700 mm oraz wspaniałe zestrojone zawieszenie.

INNOWACYJNOSC
Przełomowe technologie SKYACTIV zaprojektowane przez Mazdę: silniki, nadwozia, podwozia, skrzynie biegów.
JAPONSKA JAKOŚĆ
Linia produkcyjna w Japonii zaprojektowana jest tak, aby każda Mazda była dopracowana w najmniejszym szczególe.

OSZCZEDNOŚĆ
Oszczędność paliwa dzięki systemowi i-ELOOP (odzyskiwanie energii podczas hamowania) oraz i-STOP (wyłączanie silnika na postoju).
BEZPIECZEŃSTWO
Aktywne systemy bezpieczeństwa. Wysokie bezpieczeństwo bierne. Najwyższy możliwy wynik w teście EURO NCAP.Celem Mazdy jest tworzenie emocjonalnego związku między samochodem a kierowcą analogicznego do więzi między jeźdźcem a koniem. Rezultatem jest lepsza dynamika, szybkość reakcji pojazdu oraz - przede wszystkim - niespotykana przyjemność prowadzenia.

"Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca w doskonałej harmonii."