Dostępne samochody

Nowa Mazda6
W nową Mazdę 6 włożyliśmy całą naszą pasję do wyjątkowych aut i stworzyliśmy samochód nieznający kompromisów. Technologia nowej generacji łączy niesamowite piękno z wyrafinowaną, sportową stylistyką KODO i całkowicie odmienionym wysokiej klasy wnętrzem.

STYLIZACJA
KODO – DUSZA RUCHU
Nowa Mazda6 wyróżnia się szerszym i schodzącym niżej grillem, który doskonale komponuje się z dynamicznymi liniami przechodzącymi wzdłuż samochodu.
TECHNOLOGIE
SKYACTIV
Na pakiet technologii SKYACTIV składają się wydajne silniki, precyzyjne skrzynie biegów, lekkie i bezpieczne nadwozie oraz komfortowe zawieszenie.
i-ACTIVSENSE
SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA
Systemy bezpieczeństwa aktywnego to dodatkowe zmysły kierowcy, które pomagają mu rozpoznać potencjalne zagrożenia na drodze i uniknąć ewentualnej kolizji.

DESIGN
Projektując Nową Mazdę 6 skupiliśmy się na prostej i eleganckiej formie, sprowadzonej wyłącznie do tego, co niezbędne, by w czystej postaci wyrażać estetykę „mniej daje więcej”.
JAPOŃSKA ESTETYKA
Zjawiskowa sylwetka Nowej Mazdy 6 zaprojektowana została przy współpracy z japońskimi rzemieślnikami Takumi, którzy doskonalą się w sztuce modelowania w glinie.

JEDNOŚĆ
Chcemy dawać kierowcy poczucie jedności z samochodem, dlatego zadbaliśmy o to, żeby prowadzenie Nowej Mazdy 6 było intuicyjnie, a kierowca mógł operować elementami sterowania tak, jak gdyby były one przedłużeniem jego własnego ciała.
KOMFORT
Przestronne wnętrze, nowy kształt foteli, zmodyfikowane zawieszenie i większy komfort akustyczny sprawią, że każda podróż Nową Mazdą 6 będzie prawdziwą przyjemnością.

OSZCZĘDNOŚĆ
Silniki SKYACTIV Nowej Mazdy 6 dostarczają znakomity kompromis Między osiągami a rzeczywistą wydajnością paliwową.
BEZPIECZEŃSTWO
Nowa Mazda6 może być wyposażona w pełny pakiet nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę i-ACTIVSENSE, zwiększających bezpieczeństwo każdej podróży.Celem Mazdy jest tworzenie emocjonalnego związku między samochodem a kierowcą analogicznego do więzi między jeźdźcem a koniem. Rezultatem jest lepsza dynamika, szybkość reakcji pojazdu oraz - przede wszystkim - niespotykana przyjemność prowadzenia.

"Prowadząc Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca w doskonałej harmonii."