Gama samochodów w salonie Pro-Moto Katowice

Mazda Pro-Moto w Katowicach oferuje pełną gamę modeli legendarnej japońskiej marki. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie wykwalifikowani sprzedawcy wprowadzą Was w świat pasjonującego wymiaru motoryzacji.

Mazda2 nie ma sobie równych, jeśli chodzi o stylistykę i radość z prowadzenia. Nieodłącznym elementem każdej Mazdy jest filozofia Jinba Ittai – uczucie jedności z samochodem, niczym jeźdźca z jego koniem. Jeśli chcesz go doświadczyć zapraszamy do salonu Pro-Moto, gdzie podczas jazdy testowej odkryjesz wszystkie atuty tego modelu.

Mazda3 to model stworzony zgodnie z filozofią projektową KODO. Wygląd zewnętrzny w każdym detalu nawiązuje do mocy i dynamiki ruchu. Rozwinięcie technologii SKYACTIV zapewnia najlepsze osiągi oraz niedoścignioną przyjemność z jazdy przy bardzo niskim zużyciu paliwa. Możesz się o tym przekonać w naszym salonie w Katowicach. Dzięki zaawansowanym funkcjom i-ACTIVSENSE kierowca może czuć się bezpiecznie, a system rozrywki i łączności MZD Connect pozwoli na słuchanie ulubionego radia internetowego i korzystanie z portali społecznościowych. Jak działa ta nowoczesna technologia? Zaprezentują ją sprzedawcy w salonie Mazda Pro-Moto.

Nowa, luksusowa Mazda6 2017 wyposażona w zaawansowaną technologię i cechująca się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa to samochód cieszący się szczególnym zainteresowaniem Klientów w Katowicach i na Śląsku. Elegancka i spektakularna Mazda6 to połączenie zapierającej dech mocy, wyjątkowo niskiego zużycia paliwa i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Wszystko to daje efekt w postaci fascynujących wrażeń z jazdy, którą możesz odbyć w salonie Pro-Moto Katowice.

Jak podsumować Mazdę CX-3? Wygląd, który fascynuje. Jakość prowadzenia, która uzależnia. Niepowtarzalny kompaktowy crossover został zaprojektowany i skonstruowany, aby złożyć hołd najczystszej radości z jazdy. Wielokrotnie nagradzana technologia SKYACTIV zapewnia bezkompromisowe osiągi, dynamikę, precyzję prowadzenia i sprawia, że CX-3 sprawdzi się w miejskiej dżungli tak samo doskonale jak na wiejskich drogach. Katowice, gdzie mieści się salon Pro-Moto to doskonałe miejsce, by wypróbować możliwości tego uzależniającego od siebie samochodu.

Pasjonująca przyjemność prowadzenia zdecydowanie wyróżnia nową Mazdę CX-5. Stylistyka KODO oraz niepowtarzalny kunszt wykonania powodują, że kształt nadwozia – szczególnie w nowym, żywiołowym kolorze Soul Red Crystal prezentuje się doskonale. Warto zawitać do salonu Pro-Moto w Katowicach by na własne oczy zobaczyć głębię nowego lakieru mieniącego się w słońcu. Przestronne, stworzone z myślą o człowieku wnętrze Mazdy CX-5 jest ciche, dopracowane do perfekcji i zaskakująco wygodne dla kierowcy i pasażerów.

Legendarny, najlepiej sprzedający się roadster - stworzony dla czystej przyjemności prowadzenia, czyli Mazda MX-5. Niezwykle sportowy model o oszałamiającym wyglądzie i idealnych proporcjach sprawia, że ewolucja stylistyki KODO - Dusza Ruchu, jest szczególnie przyjemna dla oka. Siedząc w tym dwumiejscowym samochodzie i czując powiew wiatru, doświadczysz czystej przyjemności z jazdy, dla której stworzono Mazdę MX-5. Wyjeżdżając tym modelem z salonu Pro-Moto można mieć pewność, że przyciągnie się niejedno zazdrosne spojrzenie.

Od najmniejszej śruby po zaawansowaną technologię SKYACTIV – wszystkie elementy modelu MX-5 RF zostały dokładnie zaprojektowane z myślą o zapewnianiu niespotykanej przyjemności z prowadzenia i wzbudzaniu emocji zgodnie z filozofią Jinba Ittai: tylko Ty i Twoja Mazda MX-5 RF. Ten model posiada składany sztywny dach, którego opływowy wygląd odzwierciedla filozofię KODO. By poczuć prawdziwe emocje związane z prowadzeniem tego legendarnego samochodu zapraszamy do naszego salonu Pro-Moto w Katowicach.

Chyba nikogo nie musimy przekonywać, że warto zacząć przygodę z Mazdą. To marka, która ma swoje ogromne grono oddanych fanów. Aby się o tym przekonać, odwiedź salon Mazda Pro-Moto w Katowicach, ul. Kościuszki 215.