Gama samochodów w salonie Mazda Pro-Moto Katowice

Pro-Moto to autoryzowany dealer Mazda w Katowicach. Oferujemy pełną gamę modeli legendarnej japońskiej marki. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie wykwalifikowani sprzedawcy wprowadzą Was w świat pasjonującego wymiaru motoryzacji.

Mazda2 to samochód idealny pod względem stylistyki i radości z prowadzenia. Nieodłącznym elementem każdej Mazdy jest filozofia Jinba Ittai – uczucie jedności kierowcy z samochodem. Jeśli chcesz go doświadczyć zapraszamy do salonu Mazda Pro-Moto Katowice, gdzie podczas jazdy testowej odkryjesz wszystkie atuty tego modelu.

Mazda3 to model stworzony zgodnie z filozofią projektową KODO. Wygląd zewnętrzny w każdym detalu nawiązuje do dynamiki ruchu. Możesz się o tym przekonać i odbyć jazdę próbną w naszym ASO Mazda w Katowicach. 

Nowa Mazda6 wyposażona jest w zaawansowaną technologię oraz rozwiązania zdecydowanie zwiększające komfort kierowcy i pasażerów. Dostępna jest w wersji sedan jak i większej - kombi. Mazda6 to samochód cieszący się szczególnym zainteresowaniem Klientów w Katowicach i na Śląsku.

Jak podsumować Mazdę CX-3? Wygląd, który fascynuje. Jakość prowadzenia, która uzależnia. Niepowtarzalny kompaktowy crossover Mazdy został zaprojektowany i skonstruowany, aby złożyć hołd radości z jazdy. Autoryzowany salon Mazda w Katowicach to doskonałe miejsce, by wypróbować możliwości tego uzależniającego od siebie samochodu.

Przyjemność prowadzenia zdecydowanie wyróżnia Mazdę CX-5. Stylistyka KODO oraz niepowtarzalny kunszt wykonania powodują, że kształt nadwozia – szczególnie w nowym kolorze Soul Red Crystal prezentuje się doskonale. Warto zawitać do salonu Mazda Pro-Moto w Katowicach by na własne oczy zobaczyć głębię nowego lakieru mieniącego się w słońcu. Przestronne, stworzone z myślą o człowieku wnętrze Mazdy CX-5 jest ciche, dopracowane do perfekcji i zaskakująco wygodne.

Legendarny, najlepiej sprzedający się roadster, czyli Mazda MX-5. Katowice to miejsce gdzie możesz odkryć jego walory! W naszym salonie Mazdy czekają na Ciebie sprzedawcy, którzy przedstawią ten sportowy model o oszałamiającym wyglądzie i idealnych proporcjach. Siedząc w tym dwumiejscowym samochodzie i czując powiew wiatru, doświadczysz czystej przyjemności z jazdy, dla której stworzono Mazdę MX-5. Wyjeżdżając tym modelem z naszego autoryzowanego salonu można mieć pewność, że przyciągnie on niejedno zazdrosne spojrzenie.

Od najmniejszej śruby po zaawansowaną technologię SKYACTIV – wszystkie elementy modelu Mazda MX-5 RF zostały dokładnie zaprojektowane z myślą o zapewnianiu niespotykanej przyjemności z prowadzenia i wzbudzaniu emocji zgodnie z filozofią Jinba Ittai: tylko Ty i Twoja Mazda MX-5 RF. Ten model posiada składany sztywny dach, którego opływowy wygląd odzwierciedla filozofię KODO. Rusz Mazdą na śląskie drogi i przekonaj jaką daje frajdę!

Chyba nikogo nie musimy przekonywać, że warto zacząć przygodę z Mazdą. To marka, która ma swoje ogromne grono oddanych fanów. Aby się o tym przekonać, odwiedź salon Mazda Pro-Moto w Katowicach, ul. Kościuszki 215.

W naszej ofercie znajdziecie również auta używane Mazda, jak i innych marek. Aktualną ofertę samochodów używanych Mazda poznacie u naszych sprzedawców. Autoryzowany dealer Mazda w Katowicach zaprasza!